Vsetko zadarmo ...

Vsetko zadarmo Zabávaj sa s nami! :Online hry,Filmy,Stvorkolky,Kamery,Cestiny,Ahoj mohol by si hlasovat v mojej ankete?Vopred dakujem Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

jurino.wgz.cz

Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

Vtip

Downloads

12,154kb Download Size
 
Youtubed - obrázek
S tímto prográmkem můžete neomezeně stahovat videa z Youtube.com
 
Installation Notes :
1. Burn The Image With Nero/Clone/Alcohol.
Windows Vista Extreme - Gamers Edition - obrázek
2. CD Is Bootable So Simply Start Installing.
3. When Prompted For Serial No. Give This
NEOMEZENÉ STAHOVÁNÍ PŘES RAPIDSHARE - obrázek
Posledni komentare
13.12.2008 17:21:18: 6479b7
mp3 Audiograbber je program určený na grabovanie audio CD. Kopíruje digitálne audio, nie cez zvukovú kartu, čo umožňuje vytvoriť dokonalú kópiu originálu (vie dokonca aj urobiť test dokonalosti kópie). Audiograbber vie automaticky upraviť hudbu a napríklad vymazať tiché miesta na začiatku alebo na konci zvukovej stopy. Umožňuje prenášať stiahnuté .wav súbory do externých MP3 enkodérov, napr. Fraunhofer MP3 kodek, ktorý nájdete v kategórii Kodeky a Drivery. Audiograbber taktiež umožňuje grabovať audio CD priamo na disk do súboru .wav poprípade priamo do .mp3. Podporuje ID3 tagy v1 aj v2, spojenie s freedb serverom (po vložení originálneho CD do mechaniky vám automaticky natiahne názvy pesničiek, názov interpreta, albumu, rok, štýl z internetu. Samozrejme len v prípade, že dané CD je v databáze).
winamp Winamp je jeden z najlepších prehrávačov hudby, zvukových a video súborov. Podporuje tieto typy súborov: CDA, MID, MIDI, RMI, KAR, MIZ, MOD, MDZ, NST, STM, STZ, S3M, S3Z, IT, ITZ, XM, XMZ, MTM, ULT, 669, FAR, AMF, OKT, PTM, MP3, MP2, MP1, AAC, OGG, WAV, VOC, AU, SND, AIF, AIFF, WMA, M3U, PLS. Môžete ho asociovať aj s audio CDčkami. Winamp obsahuje mnoho rôznych ikoniek, je na vás, akú si vyberiete, či ju chcete mať zobrazenú v lište alebo v systrayi. Tak isto podporuje rôzne skiny, umožňuje prehrávať rádia a audio záznamy cez internet. Nová verzia umožňuje grabbovať a enkódovať audio CDčka do .mp3 súborov. Winamp obsahuje neskutočné množstvo funkcií a nastavení, je to program, ktorý je dobré mať nainštalovaný na každom počítači.

BearShare je program původně založený na síti Gnutella. Gnutella je síť uživatelů, kteří si přímo sdílejí některé své soubory. Přes tento program si je tak můžete stahovat či nabízet vlastní.

Mezi podporované formáty souborů patří například MP3, MPEGy, AVI, ASF, MOV, JPEG, GIF,...

Program má moderní vzhled a obsahuje mnoho nástrojů pro pohodlnější a rychlejší upload/download souborů nebo přehrávání.

Podporuje také stahování více kanály, několikanásobné vyhledávání,možnost vypálení audio CD atd. Může obsahovat instalace aplikací třetích stran, které však nemusíte instalovat. Doporučujeme pozorně sledovat průběh instalace.