Vsetko zadarmo ...

Vsetko zadarmo Zabávaj sa s nami! :Online hry,Filmy,Stvorkolky,Kamery,Cestiny,Ahoj mohol by si hlasovat v mojej ankete?Vopred dakujem Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

jurino.wgz.cz

Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

Vtip

mp3 zvuky

 

mp3 zvuky zadarmo

wav zvuky

Zvuky si môžete takmer zadarmo (zaplatíte len za pripojenie na WAP) stiahnuť na mobil ak do WAP prehliadača zadáte adresu v tvare:

http://www.mojmobilweb.sk/wap-zvuky/názov.mp3

kde za názov zadáte konkrétny názov. Po pripojení vyberte v menu mobilu Voľby a zvoľte Uložiť (popis položiek v menu sa líši podľa typu mobilu).

zvuky mp3 - zvieratá

cikáda - cikada.mp3
gorila - gorila.mp3
kačica - kacica.mp3
kôň - kon.mp3
koza - koza.mp3
kukučka - kukucka.mp3
krava - krava.mp3
lev - lev.mp3
ovca - ovca.mp3
pes - pes.mp3
prasa - prasa.mp3
sliepka - sliepka.mp3
slon - slon.mp3
somár - somar.mp3
šimpamz - simpanz.mp3
tiger - tiger.mp3
tyranosaurus-Rex - t-rex.mp3
vlk - vlk.mp3
žaba - zaba.mp3

zvuky mp3 - ostatné

hrom - hrom.mp3
lodná siréna - lodnasirena.mp3
motor - motor.mp3
police call - police.mp3
strelba - strelba.mp3
struna - struna.mp3
štartér - starter.mp3
tarzan - tarzan.mp3
zdvihni telefón - zdvihnitelefon1.mp3, zdvihnitelefon2.mp3

ďalšie zvuky