Vsetko zadarmo ...

Vsetko zadarmo Zabávaj sa s nami! :Online hry,Filmy,Stvorkolky,Kamery,Cestiny,Ahoj mohol by si hlasovat v mojej ankete?Vopred dakujem Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

jurino.wgz.cz

Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

Vtip

Pc hry zadarmo

Vsetko zadarmo:

 

Ojedinelý projekt firmy TDK na vývoji simulátoru športových áut,
ktorý podporila svojimi automobilmi firma Mercedes je zárukou toho,
že si budete môcť zajazdiť nielen s novými CLK autami, ale i so staršími
veteránmi tejto značky. A prečo to neskúsiť s Off roadom?
Po dohraní tejto hry nebude lepšieho odborníka na Mercedesy než ste vy!
Tak hurá do toho. Hra obsahuje revolučný 3D engine, ktorý modeluje nielen
okolie trati, ale i vzdialené pozadie. Vďaka tomu si budete pripadať
ako na naozajstnej ceste a každý kilometer bude vypadať inak.
Hráč si môže vybrať z mnoho modelov automobilov Mercedes-Benz.
Každý typ je prepracovaný do najmenších detailov.
Nájdite tu tréningové misie, závody, turnaje a úlohovo orientované závody.
Každý hráč vylepšuje svoje vodičské umenie s počtom najazdených kilometrov

 

Agatha Christe Deset malých černoušků

Popis:
Detektivní příběh, který vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy od Agathy Christie. Příběh knihy pojednává o 10 osobách, které jsou pozvány na ostrov do opuštěné usedlosti, přičemž ten kdo je pozval vůbec nedorazí. Každá z oněch 10 osob v sobě něco skrývá, něco čeho se bojí. Na ostrově není nikdo a nic jiného a všech 10 lidí tam společně musí zůstat. Každý je tam sám se svým problémem, se svým tajemstvím i se svým strachem. A pak začne jeden po druhém umírat, respektive, někdo jednoho po druhém vraždí.


Hlavni rysy:
- Oživení původního příběhu zásadní 11. postavou, která v knížce nebyla a vy se zhostíte právě její role.
- Několik různých závěrů hry (že jste četli knihu, neznamená, že hra dopadne stejně).
- Příjemné 3D zpracování jen podtrhující atmosféru.
- Originální a kreativní hádanky, které vás hrou budou provázet.

 

FIFA 07 nabídne 27 ligových soutěží z 20 zemí, což znamená přes 510 týmů s reálnými statistikami hráčů, barvami, znaky a podobně. Novinkou je zajímavý herní mód interaktivní liga, v jejímž rámci si hráč vybere svůj klub v oblíbené ligové soutěži a bude pak hrát jednotlivé zápasy sezóny ve stejné dny, jako jeho vybraný klub hraje ve skutečnosti. Tento mód samozřejmě funguje v offline i online části, takže se hráč bude moci zúčastnit virtuální online verze své oblíbené ligové soutěže. Zajímavě zní implementace multiplayeru v rámci FIFA 07 Lounge, kde spolu bude soupeřit až 8 hráčů, kteří si budou moci sami stanovovat handicapy pro jednotlivé zápasy. Vylepšení se od minula dočká manažerský mód (přibude možnost tvorby vlastního klubu), gólmani by se též měli chovat inteligentněji a díky přidání celé řady pohybů s míčem i bez míče bude hráč se svými svěřenci na hřišti moci provádět pěkné psí kusy. Upraveno prý
bylo výrazně i nahrávání, fyzika míče, AI spolu i protihráčů a také mechanismy spojené se střelbou.

 

The Settlers: Rise of an Empire je budovatelsko-ekonomická strategie, která kromě nového audiovizuálního zpracování a tradiční hratelnosti nabídne i sadu nových prvků, jež by měly celou The Settlers sérii pošoupnout po období stagnace zase o kousek dopředu. Základem konceptu jsou samozřejmě osadníci různých profesí, kteří budou mít vůbec poprvé své vlastní osobní potřeby, jež bude hráč nucen uspokojovat. Za tímto účelem bude možné sledovat každého jednotlivého osadníka v kteroukoli denní dobu a při jakékoli činnosti. Spokojení osadníci pak budou hráči dobře sloužit a budou se podílet na rozvoji ekonomiky, což hráči na oplátku umožní rozšiřování hranic říše, kterou bude ovšem nutné bránit proti dotírajícím nepřátelům. Za tímto účelem budou ve hře strážní věže a několik čistě bojových jednotek včetně rytířů. Ve výsledku by tak měl The Settlers: Rise of an Empire nabídnou realisticky vyhlížející středověký svět se svými vlastními – pevně stanovenými a průhlednými – pravidly a propracovaným ekonomickým systémem, který je založen na těžbě, zpracování a použití surovin, respektive prodeji zboží. Vůbec poprvé se v celé sérii objeví ženské postavičky, takže bude hráč moci dávat dohromady ženy a muže, potažmo vytvářet páry a rodiny. Budování osad ve velká a prosperující města se bude odehrávat ve čtyřech různých klimatických zónách, kde se budou těžit jiné suroviny a vyrábět odlišné produkty. Po všechny zóny však platí, že základem úspěchu je správné plánování a budování efektivních produkčních řetězců. Hra nabídne jak příběhovou singleplayer kampaň se scénářem od Jeffa Grubba, tak ničím neomezený Freeplay mód a chybět nebude ani editor misí a podpora multiplayer v několika místních i online módech.

Minimální konfigurace: Operační systém: Windows XP, Windows Vista, DirectX 9.0c, Pentium 4 1.8 GHz, Athlon XP 1800+ CPU, 512 MB RAM, 100% DirectX 9.0c kompatibilní grafickou kartu s 64 MB RAM, Vertex Shader 1.1 a Pixel Shader 1.3 podporované (Pixel Shader 2.0 doporučeno), NVIDIA GeForce4 Ti nebo lepší, ATI RADEON 9500 nebo lepší, 100% DirectX 9.0c kompatibilní zvukovou kartu

 

Žánrově jde o co do soubojů značně intenzivní real-time strategii s příběhem, který vás vtáhne do epického boje vedeného proti totální nadvládě vetřelců na Zemi. Děj je zasazen do blízké budoucnosti, kdy několik nepřátelských frakcí ze všech koutů galaxie přišlo na Zemi, aby zde vedly válku intergalaktického rozměru. Těšit se prý můžete na zcela výjimečný strategický zážitek nabízející spoustu nových prvků a takové množství možností, jaké jste dosud v žádné RTS neviděli. Užít si to budete moci jak v singleplayeru, tak v multiplayeru. Klíčovou novinkou tohoto projektu má být tzv. Tactical Dynamics, systém, jenž hráčům dovolí přeškolit a upravit jednotky v reálném čase přímo na bitevním poli. To bude tvořeno deformovatelným terénem, na němž se plně projeví účinky všech těch mimozemských zbraní a jiných prostředků síly, jimiž budete moci zdolat celá města.

Není těžké přiřknout World in Conflict titul nejlépe vypadající strategie současnosti. Efekty jsou parádní,prostředí neuvěřitelně detailní a jednotky pak kapitola sama pro sebe. I poté co zazoomujete hodně blízko, vypadají vojáci i stroje k světu, bezmála tak dobře jako v Battlefieldu 2. Hardwarové nároky jsou pochopitelně vysoké, ale oproti betě se je přeci jen podařilo srazit na přijatelnější úroveň. Ani zvuky a hudba se nemají za co stydět...

Snažte se vystoupat se svým týmem na vrchol v NBA LIVE 08. Přepracovaný ovládací Freestyle Control prvek , revoluční hra, realistický pohyb a emoce hráčů - to vše je součástí skvělé basketbalové videohry od EA SPORTS, která je dalším titulem v sérii. K dispozici je celá řadu nových pohybů a možnost kopírování stylu svých oblíbených NBA hráčů. Inteligentní a intuitivní hra je připravena nabídnout realistické zážitky v režimech All- Star Weekend a Dynasty. Vaší motivací bude postup týmu do finále. Při online hře nezapomeňte sledovat presentaci ve stylu vysílání sportovní stanice ESPN. Mějte ve hře hlavní slovo: Využijte vylepšený ovládací systém k manévrování svých oblíbených hvězd, zdokonalte jejich hru a převezměte vedení. Konečně máte šanci zažít napínavou atmosféru klíčových momentů basketbalové hry. Stovky různých pohybů: Úroveň kvality hry vašich Freestyle Superstars je na různých stupních a jejich schopnost napodobit skutečné hráče NBA taktéž. K dispozici je stovka různých hráčských manévrů. Vyzkoušejte je všechny!

Hra je anglicky

Crack je v imagi. Pred spustenim si prepnete klavesnici v nastaveni na anglickou, jinak hru nerozjedete

Vetsine se asi stava, ze pri timeoutu soupere nebo pri konci ctvrtiny hra spadne, pro odstraneni tehle zavady vysel crackfix, ktery je zde:

 

Pro Evolution Soccer 2008 je další díl v sérii fotbalových simulací od Konami, jehož základem bude tentokrát zbrusu nový systém adaptivní umělé inteligence zvaný TeamVision, který bude chování AI hráčů přizpůsobovat hernímu stylu každého živého hráče. V rámci TeamVision tak hra bude zjišťovat, kde je hráč nejvíce nebezpečný a kde dělá chyby, kterých by pak měla využívat. Ve výsledku by tak měla hra v PES 08 působit mnohem přirozeněji a plynuleji, nehledě na to, že už by nemělo docházet k automatickému provádění zaručeně úspěšných akcí, jež AI nedokáže vychytat. Jinak by měl PES08 nabídnout přepracované ovládání standardních situací i ovládání hráče s míčem a bez něj, nová AI by se měla postarat o lepší práci obránců na obou stranách, no a chybět samozřejmě nebude tuna nových pohybů a s tím spojených animací. Míč bude, stejně jako ve všech předchozích PES titulech, samostatným objektem s vlastní fyzikou, která byla opět o fous upravena. PS3, Xbox 360 a PC verze PES08 nabídnou zbrusu nové audiovizuální zpracování, které se projeví v realisticky zpracovaných pohybech i obličejové mimice hráčů a samozřejmě i na zpracování stadiónů. Všechny tři výše zmíněné verze hry navíc nabídnou vylepšený Edit mód, který hráčům umožní upravit hru k obrazu svému. Co se herních módů týče, tak bude podle všeho k dispozici standardní nabídka v podobě přáteláku, Master League a celé řady ligových soutěží i šampionátů.

Minimální konfigurace: Windows XP, Intel Pentium IV 1.4GHz nebo ekvivalent (AMD), 512 MB RAM, 4.0GB volného místa na HDD, DirectX 9.0c kompatibilní grafickou kartu, 64MB Pixel Shader 1.1 (NVIDIA GeForce 3 nebo ATI Radeon 8500 grafickou kartu), DirectX 9.0c kompatibilní zvukovou kartu
Optimální konfigurace: Windows XP, Pentium 4 3.0GHz /AMD Athlon 64 nebo lepší, 1GB RAM, 6.5GB volného místa na HDD, 256MB Pixel Shader 3.0 (ATI x1600 / NVidia 6800 GT/GS nebo lepší), DirectX 9.0c kompatibilní

1  
2