Vsetko zadarmo ...

Vsetko zadarmo Zabávaj sa s nami! :Online hry,Filmy,Stvorkolky,Kamery,Cestiny,Ahoj mohol by si hlasovat v mojej ankete?Vopred dakujem Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

jurino.wgz.cz

Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

Vtip

Pribehy

Lidský Mozek 

Jak vyplynulo ze společného výzkumu specializovaných týmů vývojového oddělení firmy I.B.M. a Apple, katedry otevřených mozků z University Of Singapore, špionážních jednotek firem Microsoft a Borland Intl., skupiny kolem vývojáře společnosti USRobotics pana D.B.L.Braina, komise pro rozvoj pružného myšlení britské Sněmovny Lordů, vysokého komisaře (1,95 cm) OSN pro ochranu vědomí, podvědomí, svědomí a černého svědomí pana I.Q. De Fifthy, a konečně zástupce vrchního velení Pentagonu gen. mjr. I. M. Vula, je kapacita lidského mozku z procentuálního hlediska rozdělena takto: 7% (!) zabírá vlastní operační systém, 2% jsou věnována obslužným TSR rutinám a driverům, 1% obsazuje tabulka přerušení. To je oněch "využitých" 10% mozkové kapacity. A teď dále: 70% je vyhrazeno virtuálnímu disku, který obsahuje sadu programových balíků, jako např. komunikační program pro bezdrátové dálkové spojení (Telepatia 2.1), elegantní fligth simulátor (LevitMania 4.0), velmi účinné antivirové programy NoAIDS 1.0 a SartanKiller Plus, vědecký kalkulátor OneAndOne II, a nesčíselné množství drobných utilit (např. KardioDebugger, HairColorChanger apod.) K velkému zklamání výzkumníků se však ukázalo, že všechny tyto softwarové produkty jsou kryty passwordy, které se nepodařilo objevit. Zbylá kapacita mozku je rozdělena takto: 11% tzv. Extended Visual Memory (většinou ale velmi slabá a plná vadných sektorů) a zbylých 9% je zatím nevyužito a slouží občas jako doplněk pro prvních 10% v řídkých případech větších myšlenkových procesů na úrovni operačního systému (ze znamých osobností těchto 9% využíval pouze A.Einstein a L.Da Vinci). Výzkumníci dále objevili množství slotů pro přídavné paměťové karty, SoundBlaster, myš apod. Po skončení práce se vědci rozešli ve velmi špatné náladě a za hysterických výkřiků gen.mjr. I.M.Vula, který vyhrožoval jaderným útokem, jestli mu nebude objasněno, o co vlastně šlo. Toto vše je naprostá pravda... můžete si to ověřit u výše zmíněných institucí.

 

Vírus 

I Love You too
Bu-bu-bu, ja som zakerny virus! Ked si na mna kliknete a nainstalujete mi kompilator a vsetky cesty, tak Vam prepisem vsetky subory, vybazem Master Boot Record, zmensim uhly na monitore na 60 stupnov, zredukujem pocet klaves na 53, z mysi urobim potkana, ohnem pracovny stol, vyhodim stolicku z okna, zamknem kancelariu a kluc hodim do kanalizacie, vydelim Vas nulou, nariznu na cimpr-campr a nalozim do voctu jak vokurku!

Práve ste obdržali manuálny vírus!!!
Tento virus pracuje na bazi dobrovolnosti a najma cestnosti prijimatela. 
Prosim pokracujte podla nasledovneho postupu: 
- najprv tuto spravu rozoslite na vsetky adresy vo vasom e-mailovom adresari 
- a potom nahodne zmazte niekolko suborov na vasom disku.

Dakujeme


Ferari

Chlapik jde do duchodu a za usetrene penize si chce koupit neco, po cem vzdycky touzil - sportovni auto. Udela to a hned vyrazi na dalnici, dyz se za nim nahle objevi policejni auto. Chlapek si pomysli : "Mam ferari, ujedu mu jako nic!" 160, 180, 220 Pak si pomysli : "Prece se nezabiju" a zastavi. Policajt dojde k nemu a rika : "Uz jsem slysel UPLNE vsechny vymluvy, ale mam dneska dobrou naladu, takze kdyz mi reknete neco, co jeste nikdo nezkousel, necham vas jet." Chlapek povida :"Jsou to dva dny, co mi manzelka utekla s policajtem, myslel jsem, ze jste to vy a vezete mi ji zpatky." ......"Dobre jedte!"

 

Kvety - kvíz 

Casopis "Kvety" vytiskl kviz "Jak zname zeny". Zvitezil Pepik Novak, 10 let. Rozcileny ctenar zaslal dopis: "Je to smesne! Je mi 65, poprve jsem je poznal ve 12-ti, a vy jste dali hlavni cenu nejakemu klukovi!" Odpoved z redakce: Prvni otazku naseho kvizu "Kde zeny maji nejkudrnatejsi vlasy?" Pepik odpovedel spravne - V Centralni Africe. Co jste odpovedel vy? A jeste nakreslil! Druhou otazku naseho kvizu "Nazev nejdulezitejsiho organu u zen?" Pepik odpovedel take spravne - Celosvetova Federace Zen. Co jste odpovedel vy? A jeste nakreslil! I posledni, treti otazku naseho kvizu "Co zeny netrpelive ocekavaji kazdy mesic?" Pepik odpovedel take spravne - Nova cisla casopisu "Kvety". Co jste odpovedel vy? A diky bohu, ze jste nic nekreslil!

 

Pacient 

Jeden doktor na stazi navstivil miesto nazyvane honosne mentalny institut a pyta sa jedneho pacienta: "Ako ste sa sem dostali? Aka je povaha vasej choroby?" "No, zacalo to tym, ze som sa ozenil. To som nikdy nemal robit. Vzal som si totiz jednu vdovu, co mala dospelu dceru, ktora sa teda stala mojou nevlastnou dcerou. Ked prisiel na navstevu moj otec, tak sa do nej zamiloval a potom sa s nou ozenil, takze moja nevlastna dcera teraz bola mojou nevlastnou matkou. Potom sa mojej zene narodil syn, ktory bol samozrejme tiez otcov svagor,pretoze to bol brat jeho manzelky. No, ako som vam hovoril, moja nevlastna dcera bola tiez moja nevlastna matka, takze jej maly brat bol teraz i mojim strykom. No, a z toho tiez vyplyva, ze moja zena, ktora je matkou mojej nevlastnej matky, je tiez mojou babickou a ja som jej vnuk. Ale to nie je vsetko. Pretoze mam za zenu nevlastnu babicku, nie som len jej manzel a vnuk, ale som tiez svoj dedko. Teraz uz chapete, preco som tu?"

 

Dotaz uživatele: 

Dobrý den, loni jsem prevedl upgrade Přítelkyně 1.0 na verzi Manželka 1.0 a nový program nečekaně spustil proces Dítě, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V návodu není tato funkce zmiňovaná. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například NočníPoker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že Manželku 1.0 nemůžu odstarnit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyně 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0 resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiní konflikty, s následným kolapsem systému. Jediná možnost jak se vyhnout problémům je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat vaše známé. Ještě dodáváme, abyste si dal pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 6.4. 
S pozdravem FamilySoft

Pronájem zahrádky

Večer jdou dva kamarádi z divadla. Na ulici dojdou velmi přitažlivou, krásně oblečenou dívku. Jeden se otočí k druhému a řekne: "Za noc s ní bych dal 50 dolarů!" K jejich překvapení dívka poznámku zaslechla: "To beru", povídá. Muž ji doprovodí domů a stráví s ní noc. Ráno jí dá 25 dolarů. Ona žádá zbytek a vyhrožuje, že to dá k soudu. On se jí vysměje: "To chci vidět, jak to u soudu podáš." Za pár dní opravdu dostane obsílku k soudu. Spěchá za svým advokátem a podrobně mu vše vypoví. Advokát uvažuje: "Soud by se asi přiklonil na její stranu, ale bude zajímavé, jak to předloží." Po obvyklých procedurách dívčin právník osloví soudce: "Vaše Ctihodnosti, moje mandantka vlastní malou nemovitost, zahrádku obklopenou hustými křovinami. Domluvila se s odpůrcem, že mu pozemek na pevně stanovenou dobu pronajme za 50 dolarů. Odpůrce zahrádku využíval v souladu s dohodnutým účelem, ale poté zaplatil mé mandantce pouze 25 dolarů. Nájemné nebylo nepřiměřené, neboť omezilo mou mandantku ve využívání vlastnického práva k nemovitosti. Proto žádáme, aby soud rozhodl, že odpůrce je povinen zbývající částku doplatit." Na odpůrcova advokáta to učinilo dojem a pobavilo ho to. Proto změnil připravenou obhajobu: "Vaše ctihodnosti, můj klient připouští, že žalobkyně vlastní krásnou nemovitost, že si ji pronajal a že mu z této dohody vyplynulo potěšení. Můj mandant však na pozemku objevil studánku, obložil ji vlastními kulatými kameny, zasunul do ní hadici a instaloval pumpu; to vše z vlastní iniciativy. Žádáme, aby soud uznal, že zmíněná vylepšení vyrovnávají část dohodnutého nájemného a rozhodl ve prospěch odpůrce." Advokát dívky vznesl námitku: "Vaše ctihodnosti, moje klientka uznává, že odpůrce na pozemku skutečně nalezl studánku a provedl uvedená vylepšení. Kdyby však o existenci studánky předem nevěděl, pozemek by si jistě nepronajal. Kromě toho při ukončení pronájmu odpůrce odnesl své kameny, vytáhl hadici a odnesl si pumpu. Toto vybavení táhl křovinami a navíc otvor studánky zanechal větší, než byl původně; tím jej učinil snadno přístupný dětem. Doufáme proto, že soud rozhodne v náš prospěch." Kdopak to asi vyhrál?


 

Drahí rodičia!

Uz 3 mesiace som na vysokej skole a este som Vam nepisala. Velmi sa hanbim, ale slubujem, ze Vam to teraz vsetko vynahradim! Ale skor nez by som pokracovala v pisani listu, prosim Vas, sadnite si! V ziadnom pripade necitajte list dalej postojacky!  Uz sa mi skoro uplne zahojili popaleniny a uz som sa takmer celkom zotavila zo soku sposobenom tym, ze som musela vyskocit zo stvrteho poschodia. Len 2 tyzdne som musela byt v nemocnici, uz vidim takmer dobre a aj to hrozne zvracanie na mna prichadza len raz za tyzden. Kedze poziar som sposobila sama, musime zaplatit skole dvestotisic za skody, ale to nic, ved hlavna vec je, ze som zostala nazive. Mala som stastie, lebo muz byvajuci oproti zbadal, co sa deje a zavolal hasicov aj sanitku. Aj ma navstivil v nemocnici, a kedze som nemala kam ist (moja izba zhorela na popol), bol taky laskavy a ponukol mi, aby som byvala unho. Ma jednoizbovy byt, ale mame sa skvele. Je sice dva razy tak stary ako ja, ale sialene sme sa do seba zalubili a chceme sa vziat. Este sme sa nedohodli, presne kedy, ale chceli by sme mat sobas skor, nez na mne zacne byt jasne vidno, ze som tehotna. Veru, mili rodicia, budem matkou! Viem, ze sa viete ledva dockat casu, ked budete stari rodicia a som si uplene ista, ze babatka (lebo cakame trojicky) prijmete s takou laskou, akou ste obklopovali mna ked som bola mala. Jedina vec, ktora oddaluje nasu svadbu je, ze moj snubenec nachytal niekde skaredu infekciu. Kvoli tomu sme teraz zase v nemocnici, lebo samozrejme aj ja som to chytila, ale uz nam je ovela lepsie vdaka antibiotikam, ktore dostavame intravenozne. Lekari nazyvaju tuto chorobu syfilis, alebo tak nejak. Viem, ze mojho manzela budete cakat s otvorenou narucou a coskoro bude ako jeden z nasej rodiny. Je to velmi mily clovek, a i ked nema ukoncenu zakladnu skolu, je velmi ambiciozny. Samozrejme, je ineho vierovyznania ako my, ale viem, aki ste tolerantni, takze Vam nebude vadit ani to, ze ma tmavsiu pokozku. Som si ista, ze ho budete mat aspon tak radi, ako ja!!! Kedze je priblizne vo Vasom veku, budete spolu velmi dobre vychadzat, az sa nastahujeme s detmi domov (kedze nas byt je prilis maly pre tolko ludi). Myslim si, ze aj jeho rodicia su velmi poriadni ludia, jeho otec je znamy pasovac drog v Afrike, odkial pochadza aj moj nastavajuci... Tak, teraz, ked som Vam vsetko obsirne opisala, myslim si, ze je nacase, aby som sa Vam priznala, ze mi nevyhorel byt, takze mi ani nic nie je, nebola som ani v nemocnici, nemam snubenca ani syfilidu, ani ziadneho cernocha. Pravda je taka, ze som prepadla z matematickej analyzy a makroekonomie a z informatiky som akurat ze presla a chcela som, aby ste si uvedomili, ze su na tomto svete aj horsie veci ako tieto! 

Bozkavam Vas 

Vasa dcera