Vsetko zadarmo ...

Vsetko zadarmo Zabávaj sa s nami! :Online hry,Filmy,Stvorkolky,Kamery,Cestiny,Ahoj mohol by si hlasovat v mojej ankete?Vopred dakujem Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

jurino.wgz.cz

Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

Vtip

Sony Ericsson k800i

recenze k800i

 

undefined

Dva výstupky nad displejem jsou ve skutečnosti tlačítka. Obě slouží pro přístup do galerie telefonu, lepší využití jsem zatím nenašel, zkratka se na ně nastavit asi nedá. Displej je trošičku vystouplý a samozřejmě ukazuje zmeškané hovory a SMS i zhasnutý. Není vystouplý více než klávesnice nebo zmíněná tlačítka, ale radši na něm zatím držím původní folii, dokud nebude dostupný ScreenProtector. Celkově je telefon těžší než můj původní Razr V3, ale kapsu nezatíží nijak extrémně, po jednom dnu jsem si zvykl, zároveň je dostatečně robustní. Nemilý pád z kapsy na beton již přežil bez úhony. Dalším zajímavým prvkem je poutko na šňůrku, považuji ho za velmi zdařilý designový prvek :)


k800_offhandback.jpg k800_offear.jpg k800_offhand2.jpg

Telefonování


Z pohledu telefonování se K800i nedá skoro nic vytknout, jediný problém jsem měl, když jsem volal s přiloženým handsfree a volaný měl obsazeno. Obsazovací tón od Vodafone začal divně chrčet, nic jiného se však nestalo a podruhé se mi problém nepodařilo zreprodukovat (bez handsfree nenastává). Videohovory jsem neměl možnost vyzkoušet, protože používám Vodafone.Fotoaparát


Pojďme se podívat na tolik oslavovaný 3.2MPx fotoaparát. Ten je přikrytý odsouvací krytkou, která je bohužel trošku volnější, několikrát se mi jí podařilo omylem odsunout v kapse nebo při dávání do kapsy, když si na to zvyknete, přestane to dělat problém.
Fotoaparát nabízí několik možností nastavení, od digitálního zoomu, přes panorama, po BestPic(tm), který Vám umožňuje nafotit několik fotek za sebou, ze kterých si pak vyberete nejlepší. Prakticky to funguje tak, že zapnete BestPic(tm) a telefon začne fotit okamžitě po namáčknutí spouště. Po domáčknutí vyfotí ještě několik fotek a nabídne Vám 9 výsledných kousků.
Autofocus a opravdový blesk jsou samozřejmě skvělé, nemůžete si však svítit diodou jako na K750i, červené světlo zaostřovače však baterku většinou nahradí...


Digitální zoom se výrobcům mobilních telefonů stále moc nedaří, výsledek vidíte sami ve fotogaleriiÚplně novou funkcí je blogování, o té však bylo již napsáno mnoho. Snad jen, že při prvním pokusu o blog Vám bude tento automaticky vytvořen na blogspot.com, s docela hnusnou adresou typu http://xyz123.blogspot.com. Po vytvoření blogu Vám však přijde SMS zpráva s informacemi o Vašem blogu a máte možnost adresu změnit na jakoukoliv (www.mebak.blogspot.com - pozn. Razr V3 již neprodávám :) Malou chybičkou je nemožnost rotace fotografie před odesláním do blogu. Rotaci můžete provést, ale použije se stejně původní fotografie, nevím proč, snad to odstraní nový firmware (mám R1CB001).Konektivita


Pro připojení k PC telefon nabízí Bluetooth, Infraport a USB kabel. Infraport jsem bohužel nezkoušel, Bluetooth a USB však fungují bez problémů. Bluetooth je oproti mé Razr V3 pohádkově rychlý, po připojení přes USB telefon nabídne Flight a Phone mód, pokud vyberete Phone mód, bude se pouze nabíjet a standardně se připojí k PC, Flight mód slouží pro USB Mass Storage, které v GNU/Linux funguje okamžitě, ve MS Windows XP musíte nainstalovat ovladače (má zkušenost). Ve Flight módu se bohužel vypne GSM jednotka, nemůžete v něm telefonovat a nikdo se Vám nedovolá, to je vlastnost všech nových telefonů od SE. Soubory však můžete přenášet i přes Phone mód, pomocí jakéhokoliv OBEX klienta (PC Suite pro Windows, kbluetoothd nebo gnome-obex* pro GNU/Linux).
Velmi pěknou funkcí je USB Internet a Bluetooth Internet, pro mě je to funkce nová, je možné, že ji měla již K750i, mnoho PDA ji má již dávno. Pokud se chcete připojit přes GPRS k Internetu, nemusíte používat vestavěný PPP modem, stačí zapnout zmíněnou funkci a telefon připojit přes kabel. Objeví se Vám nová síťová karta na kterou pustíte DHCP klienta a můžete surfovat. Přes Bluetooth je postup podobný i když trošku složitější (pomocí PAN networking). Podrobnosti najdete např. v mém příspěvku na fóru.


Bluetooth funkce obsahuje další zajímavou vychytávku a to Bluetooth Remote Control. Máte možnost ovládat Presenter, MediaPlayera Desktop, předpokládám, že se jedná o ovládání MS PowerPoint, Windows Media Playeru a obecně Desktopu, neměl jsem zatím možnost vyzkoušet, nemám MS Windows.Multimédia, zábava, aplikace


Přiložené handsfree je samozřejmě stereofonní, můžete tedy poslouchat hudbu pomocí zabudovaného rádia nebo poslouchat MP3. Kvalita reprodukce není tak vysoká jako u sluchátek u telefonů řady Walkman, pro běžný poslech však stačí. Rádio má poněkud horší příjem než obyčejná stacionární rádia, v centru Prahy však byl poslech bez problémů. Pro poslech rádia je samozřejmě nutné mít připojené handsfree, protože funguje jako anténa.
MP3 a jiné soubory můžete uložit na interní paměť, která je okolo 60MB, v závislosti na operátorovi, který Vám nahraje různý obsah. 60MB je zoufale málo! Zaplnil jsem je během první hodiny používání telefonu, teď statečně čekám na Sony Memory Stick Micro M2 kartu, Sony má s jejími dodávkami bohužel nějaký problém.Přehrávač videí by měl zvládnout kromě 3gp i mpeg4 kodek s AAC nebo MP3 zvukem. Kvůli nedostatku místa jsem jej ještě podrobněji nezkoušel, překódování zvládne třeba program Super který můžete stáhnout v programech, pro GNU/Linux 3gpwiz.
V aplikacích najdete známé programy VideoDJ, PhotoDJ, MusicDJ či nový FaceWarp, který umí různě přetvařovat obličeje. Přiložených her není mnoho, FotoQuestFishing je přímý adept na smazání, bohužel však smazat nejde. Mini Golf Castle je obdoba mnou oblíbeného MiniGolfu z SE T610, tentokrát v 3D podobě, se zachovanou možností hry více hráčů i přes Bluetooth.První věcí co jsem udělal, je nahrání prohlížeče Opera Mini, již zabudovaný prohlížeč však není špatný a použít se dá. Z aplikací se mi moc líbí RSS čtečka, do které můžete zadat kanály a ty aktualizovat. Dají se aktualizovat i automaticky v určitých intervalech. Zabudovaná aplikace Vám poté ukáže několik nejnovějších záznamů s přijatelnými ukázkami textu a linkem na původní link (otevírá se v zabudovaném prohlížeči). Písmo v čtečce je poněkud malé, číst se však dá.


Java je příjemně rychlá, v JBenchmark2 testu jsem získal 1112 bodů.

Zprávy


Na zprávách se z mého pohledu nic nezměnilo, MMS fungují bez problémů. Nemám co dodat.Organizace času


Opakovaný budík s možností poznámky při buzení, Kalendář, Úkoly, Poznámky, Minutka, Stopky, Kalkulačka a Zápisník hesel, to je výpis všech možností, které K800i nabízí pro organizaci času. Při nastavení budíku se dá nastavit jeho chování v tichém módu, v tom případě můžete vypnout jeho zvonění. Telefon nabízí i možnost synchronizace pomocí SyncML klienta, která však není příliš používaná, protože SyncML, ač otevřený protokol, stále není moc rozšířený. Synchronizace s Mobical.NET www.mobical.net fungovala bez problémů. Synchronizaci s MS Outlook jsem netestoval.Závěr


Zatím všechny telefony co jsem měl, mě nečím zklamaly. Některé méně, některé více (Razr V3). SE K800i je zatím z jiného soudku, vytkl bych mu pouze volnější krytku fotoaparátu a zvláštní chování rotovaných fotek v blogu. První 4 dny jsem byl nadšený, nyní už jsem střízliv a telefon používám jako kdybych ho měl rok, tedy znám ho jako své boty. Předpokládám, že v době uvedení na český trh již nebudou problémy s dostupností paměťových karet, já na tu svou stále čekám. Všem, kteří o telefonu uvažují, ho doporučuji, případné dotazy na konkrétní věci můžu zodpovědět v diskusi pod článkem.