Vsetko zadarmo ...

Vsetko zadarmo Zabávaj sa s nami! :Online hry,Filmy,Stvorkolky,Kamery,Cestiny,Ahoj mohol by si hlasovat v mojej ankete?Vopred dakujem Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

jurino.wgz.cz

Dnes boli pridane nove on-line filmy! Chtěl bych na webu přivítat všechny lidi...Web se brzy rozroste o několik příspěvků, které si budete moci stáhnout....Náš web neporušuje žádná pravidla, jelikož na tomto webu jsou jen odkazy,které vás převedou na jinou stránku, ze které data stahujete...Tímto určuji konec článku .....................UPOZORNĚNÍ: filmy,hry a programy, které jsou zde umístěny, nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server, na který odkazuji.

Vtip

Uvod

Ubytovanie v sukromi.Lokalita:Kysuce Cast:Cierne pri cadci.Ubytovanie je v rodinnom dome situovane v 3 izbach po 1/3 1/3 1/4 + kuchyna komplet vybavena.kupelna 1Poschodie 2x sprch.kut+wc 2Poschodie 1sprch.kut+wc.2x kabl.tv.Dom je situovany hned vedla cesty.Moznost parkovat aj vecsi pocet aut.Ponukame prenajom aj firmam pracujucim v okoli (Cierneho,Skaliteho,Cadce) cena podla dohody.

0907063107

Predám King quad 700 4x4 ATV

Predam sportovo-uzitkovu stvorkolku SUZUKI KINGQUAD 700 4x4 automat,el.starter, redukcia,uzavierka dif,camo,alarm, po vymene oleja a filtrov Doplnky len ku stvorkolke -ITP elektrony+6plast.pneu(sneh/blato)p.c.(36000) za 23500sk -naviak VARN 2000+kladka+platna na kingquada 8000sk -Nove zabalene 2xPredne 2xZadne rozsirovacie blatniky+predny ram+tazne ISO50+kapsa na ATV+3D polepy strieborne 18500
Cena: 199000 Sk

t.c: 00421917068415